Venda d'apartaments loft
a la Costa Brava

Català - Español - English - Français

Enllaços d'interès de la Costa Brava. Restaurants, hotels i serveis de Sant Feliu de Guíxols

Essent Sant Feliu de Guíxols una ciutat turística, no podia deixar de tenir els serveis que el turisme de platja requereix. Hotels i restaurants de la Costa Brava, a prop de la platja, amb uns serveis municipals impecables.

 

Planol de Sant Feliu de Guíxols
http://taure.icc.cat/geoLocal/crearAplicacionOL.jsp?codi=a171609&tipus=v&schema=POUM


Restaurants:
Els tinars http://www.elstinars.com/
Restaurante Villa Mas http://www.verema.com/
La Gavina http://www.lagavina.com/fr/restaurantes.html
Can Salvi  http://www.restaurantcansalvi.com/
El Acuario: http://www.gastronomialocal.com/restaurante-acuario
El Cau del Pescador http://caudelpescador.com/

Altres: http://www.guixols.cat/web/ciutat/cuines



Hotels:
Hostal La Gavina http://www.lagavina.com/fr/alojamientos.html
Hipocrates Curhotel www.hipocratescurhotel.com/
Hotel Eden Roc http://www.booking.com/hotel/es/eden-roc.en.html?aid=318615;label=EN_Whole_Hotel_Hotel+Eden+Roc+Sant+Feliu
Hotel Cap Roig http://www.caproig.com/
Hotel Confortel Caleta Park http://www.confortelhoteles.com/es/ciudades/gerona/


Activitats i esports:
Club Nàutic Sant Feliu de Guíxols www.clubnauticsantfeliu.com/
PGA Golf Catalunya www.pgacatalunya.com/
Club de Golf Costa Brava, Santa Cristina d’Aro: www.golfcostabrava.com/
Centre d’equitació Cavallde Mar a Llagostera: http://www.cavalldemar.net/CT/legal.html
Golf a la Costa Brava: http://www.golfincostabrava.org/index.php?sec=associacio&lang=es
Club de tennis Sant Feliu de Guíxols: http://tennis.isport.com/tennis-courts/es/gerona/sant-feliu-de-guixols/club-tennis-guixols-125646
Turisme actiu i ciclisme: http://www.baixemporda-costabrava.org/en/tourism/333
Esports de risc i aventura: http://ca.costabrava.org/aventura
Immersió a la Punta de Garbí http://www.gidive.com/cat/coves_sant_feliu.php
Busseig, submarinisme, snorkeling: http://www.infoaventura.com/buceo.asp
Ayurveda i centre de salut http://www.caproig.com/web/docs/4/8/carpeta,10.PS.ayurveda/hotel,PS/Port-Salvi-AYURVEDA.html
Ioga, meditació, massatges i teràpies alternatives: http://www.espai-ganesha.com/


Cultura:
Museo Thyssen www.museothyssen.org/
 Museu d'Història de la Ciutat http://www.guixols.cat/web
Festival Internacional de la Porta Ferrada http://www.portaferrada.com/
Col.lecció Josep Almar - Rat-Penat http://ratpenatpetitavall.blogspot.com/2008/06/constructor-de-somnis-i-vaixellsbarques.html
Museu de la Joguina de Sant Feliu de G. http://www.museudelajoguina.com/
Museu de Plaques de Cava i de Champagne de Sant Feliu de G. http://www.museuplaques.com/
Fundació Josep Irla i Casa Irla http://www.irla.cat/
Agrupació Fotogràfica i Cinematogràfica http://www.aficguixols.cat/


Organismes a Sant Feliu:
Costa Brava i Pirineu de Girona. Portal Oficial del Turisme http://es.costabrava.org/main/home.aspx
Cambra de Comerç Indústria i Navegació  a Sant Feliu http://www.cambrastfeliu.com/
Mitjans de comunicació:
Web informativa de Guixols http://www.infoguixols.cat/
Tota la informació de Sant Feliu de Guíxols http://www.totguixols.cat/

Servei de Meteorologia de Catalunya: http://www.meteo.cat/servmet/prediccio/ctermini/cat/index.html